SPARTAKIADA Z OKAZJI DNIA DZIECKA

1 czerwca  2023 r. z okazji Dnia Dziecka odbyła się w naszej szkole spartakiada. Uczniowie rywalizowali ze sobą podzieleni na poszczególne kategorie wiekowe.

Dzieci z klas 1-3 mieli do pokonania zwinnościowy tor przeszkód w formie drużynowych wyścigów rzędów. Uczestnicy musieli wykazać się szybkością, zwinnością i wytrzymałością. Zwycięskie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy, natomiast wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani medalami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Za tę część spartakiady był odpowiedzialny pan Artur Florczyk.

Uczniowie z klas starszych (4-8) rywalizowali w konkurencjach indywidualnych, takich jak:

    • rzut piłką lekarską,
    • rzuty do kosza,
    • skok w dal,
    • zwis na drążku,
    • bieg wahadłowy.

Stawili się liczną grupą, by zaprezentować swoje umiejętności. Tutaj również nie zabrakło medali i dyplomów dla najlepszych. Za tę część rywalizacji sportowej był odpowiedzialny pan Adam Biernat.

Dzień Sportu w ramach Dnia Dziecka odbył się w miłej, przyjaznej i sportowej atmosferze. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie całej Radzie Rodziców, a w szczególności pani Magdalenie Szołtysik za wykonanie projektów graficznych dyplomów, panu Dariuszowi Wolańskiemu za załatwienie medali, a panu Michałowi Zającowi za zapewnienie wody mineralnej dla młodych sportowców.