STARSI CHŁOPCY PIERWSI, MŁODSI DRUDZY W REJONOWYCH ROZGRYWKACH SIATKARSKICH

Kolejne sukcesy sportowe to I miejsce starszych chłopców z klas 7 – 8  w zawodach rejonowych szkolnych mistrzostw województwa śląskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. Ten sukces wywalczyli w dniu 18 kwietnia 2024 r. następujący uczniowie:

  • Mateusz Nieszporek
  • Mateusz Kozłowski
  • Jakub Wiśniowski
  • Kevin Posłuszny
  • Jakub Porębski
  • Kiril Sopko
  • Szymon Mruk
  • Adam Szulc

Natomiast uczniowie młodsi z klas 5 – 6 wywalczyli II miejsce w zawodach rejonowych szkolnych mistrzostw województwa śląskiego Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej chłopców. Oto skład, który wypracował to osiągnięcie:

  • Karol Urban
  • Piotr Piksa
  • Maksym Czaja
  • Dien Gazzali
  • Antoni Krawiec
  • Stanisław Podulka
  • Michał Koj
  • Józef Seidel
  • Gustaw de Ville Grochowski
  • Filip Żur
  • Marcel Wnuk
  • Wiktor Czerwiński

Gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom! Jesteśmy z Was dumni!