UCZESTNICZYLIŚMY W „SPORTOWEJ PRZYGODZIE Z DOKTOREM ZDRÓWKO”

„Sportowa przygoda z Doktorem Zdrówko” to impreza sportowo-rekreacyjna, którą zorganizował Instytut Sportu w ramach programu Szkolny Klub Sportowy. Wzięło w niej udział 38 uczniów naszej szkoły. Dzieciaki bawiły się świetnie w gliwickiej hali „Arena”, uczestnicząc w wielu ciekawych konkurencjach, a przy tym ucząc się. Wśród atrakcji pojawiły się: taniec Zumba, kometka, frisbee, dysk golf, ścieżka gimnastyczna, ścieżka lekkoatletyczna, strzelanie z łuku i wiatrówki oraz ćwiczenia z udzielania pierwszej pomocy. Nie zabrakło fotobudki, gdzie można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Świetnie prowadzona impreza przez główno dowodzącego oraz jego pomocników przebiegała sprawnie, dając mnóstwo radości dzieciakom. W czasie trwania imprezy każdy z jej uczestników otrzymał pamiątkowa koszulkę, suchy prowiant , a szkoła worek ze sprzętem sportowym.