KRASNALE I STOKROTKI OBCHODZIŁY DZIEŃ JEŻA

Krasnale i Stokrotki wspólnie z paniami zorganizowały w przedszkolu „Dzień Jeża”. W ramach tego wyjątkowego dnia założyliśmy domek dla jeżyka, który od teraz czeka na terenie przedszkola na swojego kolczastego lokatora. Dzieci z wielkim zaangażowaniem pomagały w przygotowaniu domku dla jeża, zebrały liście, którym wypełniliśmy domek, aby jeżykowi było miło i przyjemnie. To małe zwierzątko, które jest niestety gatunkiem zagrożonym i pod ochroną, stało się w ten dzień bohaterem licznych rozmów, zabaw, piosenek oraz prac plastycznych. Nie zabrakło także jeżowej fotobudki, w której każdy przedszkolak mógł zrobić sobie zdjęcie, zamieniając się na chwilę w jeża i zachęcając potencjalne jeże do zamieszkania w naszym specjalnie przygotowanym dla nich domku.